HAKKIMIZDA

HİSAR YAPI İNŞAT -MİMARLIK  İÇVE DIŞ TİCARET A.Ş

hisar design ; her projenin kendine özgü olduğunu bilir, verileri değerlendirir bütçe zaman gibi soru işaretlerini akılcı bir çözümlemeyle neticelendirir, çağdaş malzeme, doğru ışığın kullanıldığı çağdaş mekânlar oluşturup değişen şartlara ayak uydurabilen ama onlara boyun eğmeyen mimari tasarımlar yaratmaktadır.

  İç mekan tasarım ve uygulamaları, mekana özel aksesuar tasarımları ve gerek alışveriş merkezleri gerekse fuar ve diğer etkinliklerde komple çözümler sunmaktır.

Bir araştırma sürecinin çeşitli dönemlerinde izlenilecek yolu ve işlemleri tasarlayan günlük yaşama uyarlayan tasarım alternatifleri sunmaktayız.

Şirket hedefimiz; iç mekan alanında Türkiye’de en büyük firmalarla çalışarak proje anlamında ilk 10 firma içerisine girmek, adil, dürüst, inançlara ve farklılıklara saygılı olup, var olanla yetinmeyip, sürekli iyileşmek ve gelişmektir.

İyi bir tasarımcı olmak için modayı, farklılıkları, markaları ve toplumu araştırıp bu bilgileri yetenek ile buluşturmak gerektiğinin bilincindeyiz.

Bir Cevap Yazın